Servis / Údržba

Naša spoločnosť poskytuje aj služby z oblasti opravy a servisu osobných počítačov a notebookov. Postaráme sa vám o opravu a údržbu alebo inštaláciu Microsoft Windows. Nainštalujeme všetky najpodstatnejšie aplikácie pre prácu s počítačom. Zvýšime a zoptimalizujeme výkon počítača.

Zaistenie bezpečnosti

V rámci auditu bezpečnosti IT je taktiež možné vykonať audit používania internetu, kde organizácia získa prehľad o tom, aké internetové stránky a v akom rozsahu navštevujú zamestnanci v rámci pracovnej doby.

Plán obnovy a zálohovanie dát

Hrozieb straty údajov je veľa. Na naše údaje číhajú počítačové vírusy, trójske kone, spyware a iní im podobní elektronickí škodcovia. Ohrozuje ich požiar, povodeň, výbuch plynu, nežičlivé prostredie, živelné pohromy. Takisto krádež, strata… Notebooku, tabletu, telefónu, SD karty, USB kľúča, digitálneho fotoaparátu, kamery. A potom sme v háji. Neskoro je plakať nad rozliatym mliekom.

Pri voľbe prístupu jedna vec – záložný priestor nie je archív.

Doménové poradenstvo

Doména alebo doménové meno je reťazec znakov, ktorý určuje jedinečný názov konkrétneho miesta na internete. Doména môže obsahovať maximálne 63 znakov. Je tvorená niekoľkými časťami oddelenými bodkami. Posledná časť sa nazýva doména najvyššej úrovne a popisuje rozdelenie na krajiny a obecné skupiny organizácií. Môže obsahovať znaky abecedy, číslice, pomlčku a nemôže končiť pomlčkou. Správne zvolená doména je základom Vašej úspešnej internetovej prezentácie.

Poradenská činnosť

prečo si kúpiť prémium doménu?

pretože dobré doménové meno je základ. Tak isto ako treba dom postaviť na dobrých základoch, treba postaviť aj web stránku na dobrej doméne. Jedným z faktorov SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je aj doména. Dobrá doména Vám pomôže umiestniť sa vyššie vo vyhľadávačoch čo Vám zaručí väčšiu návštevnosť a samozrejme aj menšie reklamné výdavky

Pripravíš si pre nás projekt?

Kontaktuj nás ešte dnes!